Double Game | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Double Game s ovocnými symboly se řadí mezi klasický výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Betor. Online Automat Double Game má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 500 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly DG v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Kde si můžete zahrát online automat Double Game

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Double Game

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Double Game poskytnou až 5 výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Double Game si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 500 Kč na jednu otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Double Game umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!