Dark Vortex | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Dark Vortex je výherní automat s symboly fantasy, jde tématem o moderní online automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu nebo v online casinu Chance. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Dark Vortex. Za sázku v rozpětí od 10 až do 250 Kč nabídne až 243 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Dark Vortex online slot, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hra a ovládání výherního automatu Dark Vortex

Na výherním automatu Dark Vortex je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 243 výherních kombinací. Jako každý moderní online výherní automat i Dark Vortex umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 10 Kč a 250 Kč. Překvapivé výhry může na slotu Dark Vortex přinést také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *