Big Show | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Big Show se vzhledem řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor. Online slot Big Show má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Když v herním poli zastavíte tři symboly WILD, vyhráváte 15 free-spinů.

V jakém casinu je možné si zahrát Big Show

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Big Show?

5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Big Show. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Big Show umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Big Show můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *