Aldo’s Journey | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Aldo’s Journey s diamantovými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. 65 výherních linií na pěti válcích a pěti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 125 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 7 Free spinů.

Aldo’s Journey online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hraní online slotu Aldo’s Journey

Aldo’s Journey slot má pět válců a pět hracích řad, které nabízejí 65 výherních možností. Jako každý moderní online slot i Aldo’s Journey umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 125 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Aldo’s Journey můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!