Aladdin and the Golden Palace | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Aladdin and the Golden Palace je Egypt, jde o moderní výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Kde si zahrát na online slotu Aladdin and the Golden Palace

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na slotu Aladdin and the Golden Palace

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Aladdin and the Golden Palace. Jako každý moderní online slot i Aladdin and the Golden Palace umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Aladdin and the Golden Palace umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!