5 Burning Heart | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat 5 Burning Heart se řadí mezi moderní online automaty s ovocnými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat 5 Burning Heart. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 5 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

5 Burning Heart online výherní automat, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online výherního automatu 5 Burning Heart

5 Burning Heart slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu 5 Burning Heart umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 1000 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu 5 Burning Heart můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!