30 Spicy Fruits | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


30 Spicy Fruits je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o old school online automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Synotu. Výherní Automat 30 Spicy Fruits má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 960 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Za sedm symbolů Scatter v herním poli vyhrajete 7 volných otoček.

Kde si zahrát na online slotu 30 Spicy Fruits

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na výherní automat 30 Spicy Fruits?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu 30 Spicy Fruits poskytnou až 30 výherních variant. 30 Spicy Fruits je old school online výherním automatem s možností sázky až do výše 960 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu 30 Spicy Fruits můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!