Nirvana | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Moderní výherní automaty reprezentuje slot Nirvana, který vás pobaví v tématu s symboly fantasy. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 500 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma.

Nirvana výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online slot Nirvana?

Výherních možností na online výherním automatu Nirvana je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Nirvana je moderním online slotem s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Nirvana můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!