Lucha Maniacs | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Online Slot s symboly fantasy, to je klasický výherní automat Lucha Maniacs. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 100 Kč. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede sedm Free-spinů.

Kde si můžete zatočit na online automatu Lucha Maniacs

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online výherního automatu Lucha Maniacs

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Lucha Maniacs poskytnou až 20 výherních variant. Jako každý klasický online výherní automat i Lucha Maniacs umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2 Kč a 100 Kč. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!