Easter Island | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Easter Island, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 250 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 27 výherních linií. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Easter Island

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online automatu Easter Island

27 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Easter Island. Na moderním online automatu Easter Island můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 250 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru může na automatu Easter Island umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *