Easter Island | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Easter Island, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 250 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 27 výherních linií. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Easter Island

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online automatu Easter Island

27 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Easter Island. Na moderním online automatu Easter Island můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do výše 250 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru může na automatu Easter Island umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *