Double Dragons | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online Automat Double Dragons se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 6 Kč a maximum je 625 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Double Dragons

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Double Dragons?

Na online výherním automatu Double Dragons je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Na moderním výherním automatu Double Dragons si můžete spustit auto-spin a vsadit od 6 Kč až do 625 Kč na jednu otočku. Nečekanou výhru může na automatu Double Dragons umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!