Bicicleta | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online Výherní Automat se sportovními symboly, to je moderní online výherní automat Bicicleta. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Online výherní automat Bicicleta má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 200 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 8 Free spinů.

Kde si zahrát automat Bicicleta

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Bicicleta?

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Bicicleta umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 200 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Bicicleta je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!