Mirror Shield | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Moderní online automat Mirror Shield jehož hlavním motivem jsou středověk. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu. Hrací Automat Mirror Shield má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 600 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly WILD, získáváte 10 zatočení zdarma.

Mirror Shield online slot, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na automatu Mirror Shield

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Mirror Shield. Jako každý moderní výherní automat i Mirror Shield umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 600 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Mirror Shield můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!