Halloween Fruits | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online slot Halloween Fruits se řadí mezi moderní online výherní automaty s ovocnými symboly. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Hrací automat Halloween Fruits nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Halloween Fruits

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online automatu Halloween Fruits

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Halloween Fruits umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 1000 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *