Halloween Fruits | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online slot Halloween Fruits se řadí mezi moderní online výherní automaty s ovocnými symboly. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Hrací automat Halloween Fruits nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Halloween Fruits

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online automatu Halloween Fruits

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Halloween Fruits umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 1000 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *