FruitiXX | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat s ovocnými symboly, to je moderní online automat FruitiXX. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Synotu. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 3x vsazenou sumu.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu FruitiXX

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na slotu FruitiXX

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat FruitiXX na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu FruitiXX umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 500 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu FruitiXX můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!