Fruiti | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Fruiti je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Fruiti. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 5 výherních linií. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 2x vaší sázku.

Kde si zahrát automat Fruiti

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání výherního automatu Fruiti

Výherních možností na online automatu Fruiti je celkem 5 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online automatu Fruiti můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 1000 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru může na automatu Fruiti umožnit také symbol a Scatter.

Spustit hru zdarma!