Fire Witch | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Fire Witch je výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne slot Fire Witch. Za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč nabídne až 5 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát automat Fire Witch

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na výherní automat Fire Witch?

Fire Witch slot má tři válce a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Fire Witch umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 500 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Fire Witch je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!