Fire Witch | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Fire Witch je výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne slot Fire Witch. Za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč nabídne až 5 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát automat Fire Witch

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na výherní automat Fire Witch?

Fire Witch slot má tři válce a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Fire Witch umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 500 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Fire Witch je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *