Crazy Grizzly | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Online Automat Crazy Grizzly se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Synotu. Slot Crazy Grizzly to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 400 Kč nabízí až 5 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Kde je možné si zahrát slot Crazy Grizzly

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje automat Crazy Grizzly?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Crazy Grizzly poskytnou až 5 výherních variant. Samozřejmě na online výherním automatu Crazy Grizzly můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 400 Kč na jednu otáčku. Z vysoké výhry se na automatu Crazy Grizzly můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!