Black Magic HD | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Black Magic HD se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 200 Kč. Tři symboly MAX POWER znamenají výhru 50-ti násobku vaší vsazené částky.

Kde je možné si zahrát slot Black Magic HD

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online slot Black Magic HD?

Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Moderní online automat Black Magic HD nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online výherním automatu Black Magic HD vám může přinést také bonusový smybol Bonus.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *