Theme Park: Tickets of Fortune | Klikni a hraj zdarma

Theme Park: Tickets of Fortune se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna, v online herně Tipsport a v casinu SynotTip. Automat Theme Park: Tickets of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 50 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2,5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Sweet Alchemy | Recenze a hra zdarma

Online Automat Sweet Alchemy se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Pět válců pět hracích řad, to je to co nabídne výherní automat Sweet Alchemy. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 150 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Výhra spouští Speciální hru.

Spinata Grande | Vyzkoušení automatu online

Hlavním motivem výherního automatu Spinata Grande jsou pohádky, jde o moderní výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Fortuna, u sázkové kanceláře Tipsport a v casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 40 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 5 volných zatočení zdarma.

Reactoonz | Vyzkoušení automatu online

Moderní online automat Reactoonz jehož hlavním motivem jsou pohádky. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Sedm válců sedm hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Reactoonz. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Magical Stacks | Vyzkoušení online slotu

Online Slot s pohádkovými symboly, to je klasický online výherní automat Magical Stacks. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Fortuny. Výherní automat Magical Stacks nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 100 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Fields of Fortune | Online automat na zkoušku

Výherní Automat s pohádkovými symboly, to je klasický výherní automat Fields of Fortune. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Fortuna. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 0,25 Kč a maximum je 60 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Jack and the Beanstalk | Vyzkoušení online slotu

Výherní automat Jack and the Beanstalk s pohádkovými symboly se řadí mezi klasický online automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Fortuna, v online casinu Tipsport a v casinu Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 4 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Hugo’s Adventure | Hraj online

Online slot Hugo’s Adventure se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud zastavíte v herním poli 2x symbol Bonus, vyhrajete až 5000x hodnotu vašeho vkladu. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter1 Free spin.

Hugo Goal | Online slot na hraní zdarma

Výherní automat Hugo Goal se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Hugo 2 | Jak hrát zdarma

Online Automat s pohádkovými symboly, to je moderní online slot Hugo 2. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Výherní Automat Hugo 2 to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 10 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když se symbol Bobr objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.