R.U.R. | Hraj online

Old School online sloty reprezentuje výherní slot R.U.R., který vás pobaví v tématu s mechanickými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online casino Fortuny a sázková kancelář Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Mad Mechanic Deluxe | Klikni a hraj zdarma

Online výherní automat Mad Mechanic Deluxe s mechanickými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna a u sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 10 Free spinů.

Incinerator | Recenze a hra zdarma

Incinerator se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je mechanika. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.