Rainbow Ryan | Test automatu online

Rainbow Ryan se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem je Irsko. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Jde o slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 4096 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma.

Plenty O Fortune | Online automat na zkoušku

Klasické online sloty reprezentuje výherní automat Plenty O Fortune, který vás pobaví v tématu 0 symboly Irska. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Fortuny. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,01 až do 8 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 12 otočení zdarma.

Lucky Pot | Vyzkoušení automatu online

Lucky Pot je výherní automat 0 symboly Irska, jde tématem o klasický online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna a v casinu SynotTip. Slot Lucky Pot má tři hrací řady a čtyři válce na kterých je 25 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5x vaší sázku.

Irish Gold | Vyzkoušení online slotu

Irish Gold je výherní automat 0 symboly Irska, jde tématem o klasický výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 250 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 1x, vyhráváte 2x vaší sázku.

Finn and the Swirly Spin | Klikni a hraj zdarma

Moderní výherní automat Finn and the Swirly Spin jehož hlavním motivem jsou Irsko. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Pět válců pět hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Finn and the Swirly Spin. Za sázku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.