Wild Heist at Peacock Manor | Recenze a hra zdarma

Hlavním motivem výherního automatu Wild Heist at Peacock Manor jsou gangsteři, jde o moderní online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Sazka. Slot Wild Heist At Peacock Manor má tři hrací řady a pět válců na kterých je 17 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2,5 a maximum je 50 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 8 volných otoček.

The Wild Job | Jak hrát zdarma

Online Slot s ganksterskými symboly, to je klasický online výherní automat The Wild Job. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Fortuna a v online casinu SynotTip. Online Automat The Wild Job má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte 10 zatočení zdarma.

The Invisible Man | Klikni a hraj zdarma

The Invisible Man je online automat s ganksterskými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Fortuny nebo v casinu Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 4 Kč a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zachycením 2 symbolů WILD se spustí 10 Free spinů.

Super Reels Deluxe | Klikni a hraj zdarma

Old School online výherní automat Super Reels Deluxe jehož hlavním motivem jsou gangsteři. Tento automat má v nabídce casino Tipsport a online sázková kancelář Betor. Slot Super Reels Deluxe nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 40 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 450 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Riders of the Storm | Klikni a hraj zdarma

Výherní automat Riders of the Storm se řadí mezi moderní online výherní automaty s ganksterskými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Sazky. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 15 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Reel Steal | Recenze a hra zdarma

Výherní automat Reel Steal se řadí mezi klasické výherní automaty s ganksterskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport, u sázkové kanceláře Fortuna a u online sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 9 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 900 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním čtyři symboly Scatter, vyhrajete 15 otočení zdarma.

Pimped | Jak hrát zdarma

Online slot Pimped se řadí mezi moderní online výherní automaty s ganksterskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Narcos | Test automatu online

Online Výherní Automat s ganksterskými symboly, to je klasický online výherní automat Narcos. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Sazka. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Mission Cash | Vyzkoušení automatu online

Výherní automat Mission Cash s ganksterskými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Výherní Automat Mission Cash má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 1x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Big Shots | Jak hrát zdarma

Old School online sloty reprezentuje výherní automat Big Shots, který vás pobaví v tématu s ganksterskými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Fortuny. Jde o slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 4096 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 160 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter5 Free spinů.