Wild Turkey | Online slot na hraní zdarma

Klasický online automat Wild Turkey jehož hlavním motivem jsou antika. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly WILD, získáváte 15 zatočení zdarma.

Rise of Maya | Recenze a hra zdarma

Moderní online výherní automaty reprezentuje slot Rise of Maya, který vás pobaví v tématu s antickými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

War of the Titans | Recenze a review

Výherní automat War of the Titans se řadí mezi klasické online výherní automaty s antickými symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Fortuna, v online herně Tipsport a v herně Chance. Slot War of the Titans to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 5 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Victorious | Vyzkoušení automatu online

Online slot Victorious se funkčností řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Fortuny, v online casinu Tipsportu nebo v online casinu Sazky. Automat Victorious nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 15 volných zatočení zdarma.

Tiki Paradise | Jak hrát zdarma

Tiki Paradise je online slot s antickými symboly, jde tématem o klasický online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Fortuna. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

The Golden City | Vyzkoušení online slotu

Online Automat The Golden City se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 20 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 1000-ti násobku vaší vsazené částky.

Secret of the Stones | Online automat na zkoušku

Secret of the Stones se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem je antika. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Fortuna, v herně Tipsport, v herně Sazka a v online casinu SynotTip. Výherní automat Secret of the Stones má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 a maximum je 500 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Rome & Glory | Online slot na hraní zdarma

Online slot Rome & Glory se řadí mezi old school výherní automaty s antickými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Fortuny. Automat Rome & Glory nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,05 Kč a maximálně až 1000 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Pearls of India | Klikni a hraj zdarma

Online Automat Pearls of India se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 50 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pětadvacet symbolů Bonus znamenají výhru až 250-ti násobku vaší vsazené částky. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Pandora | Recenze a review

Hlavním motivem online Automatu Pandora je antika, jde o moderní výherní automat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Fortuny, v online herně Tipsportu nebo v casinu Sazky. 5 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Symbol Pandořina skříňka, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 2x, vám přinese výhru ve výši 8x násobku vaší vsazené částky.