A pot of gold | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat A pot of gold se řadí mezi old school online automaty s pohádkovými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Slot A pot of gold to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabízí až 1 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Online Slot A pot of gold, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje automat A pot of gold?

Na výherním automatu A pot of gold jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 1 výherní kombinace. Na old school online automatu A pot of gold si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online slotu A pot of gold je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!