5x Magic | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Klasický online výherní automat 5x Magic jehož hlavním motivem jsou fantasy. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter15 Free spinů.

5x Magic online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online slot 5x Magic?

Až 5 výherních možností nabízí online automat 5x Magic na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu 5x Magic umožní nastavit rozpětí sázky 5 až 1000 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu 5x Magic také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!