Legend of Cleopatra | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat Legend of Cleopatra se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má pět řad a šest válců. Jejich kombinace nabízí až 100 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5 volných otoček.

Kde si můžete zahrát online automat Legend of Cleopatra

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hraní online slotu Legend of Cleopatra

Pět hracích řad na šesti válcích nabídne až 100 výherních možností. Klasický online výherní automat Legend of Cleopatra nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Legend of Cleopatra umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!