Fruits of the Nile | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Fruits of the Nile se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Synotu. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 3x výši vaší sázky.

Kde si zahrát automat Fruits of the Nile

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na automatu Fruits of the Nile

Až 10 výherních možností nabízí online výherní automat Fruits of the Nile na pěti válcích a třech herních řadách. Old School online automat Fruits of the Nile nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Fruits of the Nile můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!