Dancing Dragon Spring Festival | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Dancing Dragon Spring Festival se řadí mezi klasické online výherní automaty se symboly Číny. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 30 výherních linií. Minimální sázka je 3 Kč a maximum je 800 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu Dancing Dragon Spring Festival

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje automat Dancing Dragon Spring Festival?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Dancing Dragon Spring Festival umožní využít rozpětí sázek od 3 až do 800 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Dancing Dragon Spring Festival také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *