Book of Gold: Double Chance | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Book of Gold: Double Chance se funkčností řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Synotu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 10 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 1000 Kč. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Kde si zahrát automat Book of Gold: Double Chance

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Book of Gold: Double Chance, jak ovládat?

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Book of Gold: Double Chance. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Book of Gold: Double Chance umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 1000 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Book of Gold: Double Chance můžete dopracovat také díky symbolu a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *