Sweet Alchemy | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat Sweet Alchemy se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Pět válců pět hracích řad, to je to co nabídne výherní automat Sweet Alchemy. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 150 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Výhra spouští Speciální hru.

Kde je možné si zahrát slot Sweet Alchemy

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Sweet Alchemy, jak ovládat?

Na online výherním automatu Sweet Alchemy je pět válců a pět herních řad, které nabízejí až mnoho shlukových výherních kombinací. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Sweet Alchemy umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 150 Kč na otočku.

Spustit hru zdarma!