Street Magic | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Klasický online automat Street Magic jehož hlavním motivem jsou karty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Online výherní automat Street Magic má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Kouzelník, vyhrajete 12 otočení zdarma.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Street Magic

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Street Magic?

20 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí online slot Street Magic. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Street Magic umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Street Magic můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!