Spin Party | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online Automat Spin Party se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Spin Party. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 10 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si můžete zatočit na online automatu Spin Party

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Spin Party?

Až 10 výherních možností nabízí výherní automat Spin Party na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online výherním automatu Spin Party můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 100 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online slotu Spin Party je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *