Spin Party | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Online Automat Spin Party se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Spin Party. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 10 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si můžete zatočit na online automatu Spin Party

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Spin Party?

Až 10 výherních možností nabízí výherní automat Spin Party na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online výherním automatu Spin Party můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 100 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online slotu Spin Party je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!