Sea Hunter | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Sea Hunter se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je mořský svět. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 Kč a maximum je 500 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Sea Hunter

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Sea Hunter, jak ovládat?

Sea Hunter slot má tři válce a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Sea Hunter, což je klasický online automat s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Sea Hunter také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!