Samba Carnival | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Samba Carnival se řadí mezi moderní online sloty s karnevalovými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Automat Samba Carnival to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 15 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Kde si zahrát na online slotu Samba Carnival

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online výherní automat Samba Carnival?

Samba Carnival slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 15 výherních možností. Na moderním online automatu Samba Carnival můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Samba Carnival vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!