Samba Carnival | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Samba Carnival se řadí mezi moderní online sloty s karnevalovými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Automat Samba Carnival to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 15 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Kde si zahrát na online slotu Samba Carnival

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online výherní automat Samba Carnival?

Samba Carnival slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 15 výherních možností. Na moderním online automatu Samba Carnival můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online výherním automatu Samba Carnival vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *