Royal Masquerade | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Royal Masquerade je výherní automat s karnevalovými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Slot Royal Masquerade má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 50 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter5 Free spinů.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Royal Masquerade

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online výherního automatu Royal Masquerade

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Royal Masquerade umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 50 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Royal Masquerade můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!