Rise of Merlin | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Rise of Merlin, který vás pobaví v tématu se symboly draků. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Automat Rise Of Merlin má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Rise of Merlin

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Rise of Merlin

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Na moderním online automatu Rise of Merlin si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rise of Merlin také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *