Rise of Dead | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Online slot Rise of Dead se symboly Egypta se řadí mezi moderní online sloty. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 10 Free spinů.

Kde je možné si zahrát slot Rise of Dead

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Rise of Dead?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Moderní online výherní automat Rise of Dead nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu Rise of Dead umožnit také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!