Riches of Ra | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Riches of Ra je Egypt, jde o moderní online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Riches of Ra. Za sázku v rozpětí od 1 až do 37,5 Kč nabídne až 15 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 150 násobku vaší sázky. Symbol WILD 6x v hracím poli přinese 15x volné zatočení.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Riches of Ra

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Riches of Ra?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Riches of Ra umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 37,5 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Riches of Ra je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!