Reactoonz | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Moderní online automat Reactoonz jehož hlavním motivem jsou pohádky. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Sedm válců sedm hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Reactoonz. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Reactoonz

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Reactoonz, jak ovládat?

Mnoho Shlukových výherních linií na sedmi válcích a sedmi herních řadách, to je to co nabízí online slot Reactoonz. Moderní online slot Reactoonz nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Reactoonz můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!