Rainforest Magic | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Rainforest Magic se symboly zvířat se řadí mezi moderní online automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,25 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když v herním poli zastavíte tři symboly WILD, vyhráváte 10 free-spinů.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Rainforest Magic

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online slotu Rainforest Magic

Až 25 výherních možností nabízí online automat Rainforest Magic na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý moderní online výherní automat i Rainforest Magic umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,25 Kč a 100 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Rainforest Magic můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *