Queen’s Day Tilt | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Queen’s Day Tilt se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je středověk. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Hrací Automat Queen’s Day Tilt to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,1 až do 100 Kč nabízí až nespočet výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Queen’s Day Tilt

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online slotu Queen’s Day Tilt

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online automatu Queen’s Day Tilt poskytnou až nespočet výherních variant. Na klasickém online slotu Queen’s Day Tilt můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!