Prissy Princess | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Old School online výherní automat Prissy Princess jehož hlavním motivem jsou středověk. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 80 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Kde je možné si zahrát slot Prissy Princess

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Prissy Princess?

Na online automatu Prissy Princess je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Prissy Princess umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 80 Kč na otočku. Překvapivé výhry může na slotu Prissy Princess přinést také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *