Pearls of India | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat Pearls of India se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 50 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pětadvacet symbolů Bonus znamenají výhru až 250-ti násobku vaší vsazené částky. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Pearls of India

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online slotu Pearls of India

Až 20 výherních možností nabízí online automat Pearls of India na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Pearls of India umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 50 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Pearls of India umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!