Ninja Fruits | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online Slot s ovocnými symboly, to je klasický online slot Ninja Fruits. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Slot Ninja Fruits má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 15 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 150-ti násobku vaší vsazené částky. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 5x výši vaší sázky a k tomu ještě 1 Free spin.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Ninja Fruits

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Ninja Fruits?

Ninja Fruits slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 15 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Ninja Fruits umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 15 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Ninja Fruits umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!