Mystery Joker | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Mystery Joker se vzhledem řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Online Automat Mystery Joker má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Mystery Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Mystery Joker?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant. Na old school online automatu Mystery Joker si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Překvapivé výhry může na slotu Mystery Joker přinést také symbol a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *