Multifruit 81 | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Multifruit 81 je ovoce, jde o klasický online automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Čtyři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Multifruit 81. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 300 Kč nabídne až 81 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu Multifruit 81

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Multifruit 81

Výherních možností na výherním automatu Multifruit 81 je celkem 81 a to na čtyřech válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online výherním automatu Multifruit 81 můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 300 Kč na jednu otáčku. Výhry na výherním automatu Multifruit 81 vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *