Multifruit 81 | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Multifruit 81 je ovoce, jde o klasický online automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Čtyři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Multifruit 81. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 300 Kč nabídne až 81 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu Multifruit 81

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Multifruit 81

Výherních možností na výherním automatu Multifruit 81 je celkem 81 a to na čtyřech válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online výherním automatu Multifruit 81 můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 300 Kč na jednu otáčku. Výhry na výherním automatu Multifruit 81 vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *