Merry Xmas | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní výherní automaty reprezentuje výherní slot Merry Xmas, který vás pobaví v tématu s vánočními symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Hrací automat Merry Xmas nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 187,5 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy.

Výherní Automat Merry Xmas, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání výherního automatu Merry Xmas

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Na moderním online slotu Merry Xmas můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 187,5 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Merry Xmas můžete také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!