Matsuri | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online slot Matsuri jehož hlavním motivem jsou Čína. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 25 výherních linií. Minimální sázka je 0,25 Kč a maximum je 150 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte až 500-ti násobek vaší sázky. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter8 Free spinů.

Kde si zahrát na online slotu Matsuri

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Matsuri, jak ovládat?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 25 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Matsuri umožní nastavit rozpětí sázky 0,25 až 150 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Matsuri můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!