Lucky Diamonds | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Lucky Diamonds je výherní automat se symboly BAR, jde tématem o old school online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Lucky Diamonds. Za sázku v rozpětí od 1 až do 300 Kč nabídne až 1 výherních linií. Zástupný symbol Diamant nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Kde si můžete zatočit na online slotu Lucky Diamonds

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online automatu Lucky Diamonds

Výherních možností na online slotu Lucky Diamonds je celkem 1 a to na třech válcích a třech herních řadách. Na old school online výherním automatu Lucky Diamonds si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 300 Kč na jednu otočku. Nečekanou výhru může na automatu Lucky Diamonds umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!